Tom Lieber

(USA, Född 1949)
Tom Lieber
(USA, Född 1949)

TOM LIEBER, KOMPOSITION.

Sign. Olja på papper 120x106 cm.

Klubbat pris
800
9 176
837
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (3 bud)
30 mar 2017 18:21
800 EUR
30 mar 2017 18:18
750 EUR
30 mar 2017 11:28
300 EUR