OKÄND KONSTNÄR 1700-TAL, BACCHUS, CERES OCH AMOR.

Olja på duk 80x65 cm.

Klubbat pris
4 000
45 320
4 173
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
8
23 maj 2017 17:44
4 000 EUR
23 maj 2017 17:26
3 400 EUR
23 maj 2017 15:48
3 200 EUR
15 maj 2017 21:00
3 000 EUR
15 maj 2017 18:11
2 000 EUR
14 maj 2017 19:20
1 200 EUR
14 maj 2017 10:38
1 100 EUR
12 maj 2017 20:37
1 000 EUR
12 maj 2017 15:46
400 EUR