Helmi Biese

(Finland, 1867-1933)
Helmi Biese
(Finland, 1867-1933)

HELMI BIESE, SOLIG VINTERDAG.

Sign. Olja på duk 70x67 cm.

Klubbat pris
2 500
28 675
2 616
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (4 bud)
22 maj 2017 19:42
2 500 EUR
22 maj 2017 19:42
1 900 EUR
12 maj 2017 8:03
1 500 EUR
11 maj 2017 10:19
1 000 EUR