Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

SANTERI SALOKIVI, KUSTSEGLATS.

Sign. -11. Olja på duk 60x73 cm.

Klubbat pris
2 500
28 675
2 616
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
22 maj 2017 20:40
2 500 EUR
22 maj 2017 20:40
2 222 EUR
22 maj 2017 19:59
2 000 EUR
20 maj 2017 19:36
920 EUR
14 maj 2017 20:37
900 EUR
12 maj 2017 13:11
820 EUR
11 maj 2017 21:06
800 EUR
11 maj 2017 20:17
300 EUR