Väinö Hämäläinen

(Finland, 1876-1940)
Väinö Hämäläinen
(Finland, 1876-1940)

VÄINÖ HÄMÄLÄINEN, "SOLIG BACKE".

Sign. 1919. Olja på duk 78x84 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

1 400
16 058
1 465
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (11 bud)
23 maj 2017 20:13
1 400 EUR
23 maj 2017 20:13
1 350 EUR
23 maj 2017 20:11
1 300 EUR
23 maj 2017 19:59
1 250 EUR
23 maj 2017 18:57
1 200 EUR
23 maj 2017 8:49
1 100 EUR
21 maj 2017 20:12
1 000 EUR
12 maj 2017 18:47
740 EUR
11 maj 2017 21:11
720 EUR
11 maj 2017 21:08
700 EUR
11 maj 2017 20:31
400 EUR