Johan Knutson

(Sverige/Finland, 1816-1899)
Johan Knutson
(Sverige/Finland, 1816-1899)

JOHAN KNUTSON, SKÄRGÅRDSVY.

Sign. Olja på duk 34x53 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

860
9 744
897
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
19 maj 2017 18:17
860 EUR
19 maj 2017 18:16
840 EUR
19 maj 2017 18:16
800 EUR
12 maj 2017 6:02
720 EUR
11 maj 2017 21:13
700 EUR
11 maj 2017 14:46
500 EUR