FABERGÉ CIGARETTETUI, mässing 1914-1915

Gjord till minnet av alla ryska soldater som deltog i första världskriget. Längd 10 cm, bredd 6 cm.

Slitage. Bucklor.

Klubbat pris
3 850
40 579
4 406
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (21 bud)
8
23 maj 2017 20:05
3 850 EUR
23 maj 2017 20:05
3 750 EUR
8
23 maj 2017 20:04
3 650 EUR
23 maj 2017 20:04
3 550 EUR
23 maj 2017 20:03
3 520 EUR
8
23 maj 2017 20:03
3 420 EUR
8
23 maj 2017 20:02
3 350 EUR
23 maj 2017 20:02
3 250 EUR
23 maj 2017 20:01
3 100 EUR
23 maj 2017 20:01
3 000 EUR
23 maj 2017 20:01
2 700 EUR
23 maj 2017 19:09
2 600 EUR
23 maj 2017 19:09
2 500 EUR
21 maj 2017 8:49
2 300 EUR
18 maj 2017 22:22
2 200 EUR
18 maj 2017 18:47
2 002 EUR
14 maj 2017 7:51
1 952 EUR
13 maj 2017 1:55
1 902 EUR
13 maj 2017 1:55
1 852 EUR
12 maj 2017 14:14
1 200 EUR
11 maj 2017 11:35
800 EUR