Hugo Simberg

(Finland, 1873-1917)
Hugo Simberg
(Finland, 1873-1917)

HUGO SIMBERG, FRÖKEN LILLI EMELIE SIMBERG.

Sign. Olja på duk 65x50 cm.

Konstnär

Klubbat pris
15 500
170 500
16 223
Utropspris
8 000 - 12 000 EUR
Budhistorik (35 bud)
8
22 maj 2017 20:34
15 500 EUR
22 maj 2017 20:34
15 500 EUR
8
22 maj 2017 20:32
15 000 EUR
22 maj 2017 20:32
14 800 EUR
8
22 maj 2017 20:30
14 600 EUR
22 maj 2017 20:30
14 400 EUR
8
22 maj 2017 20:28
14 200 EUR
22 maj 2017 20:28
14 000 EUR
8
22 maj 2017 20:27
13 700 EUR
22 maj 2017 20:27
13 500 EUR
8
22 maj 2017 20:17
13 200 EUR
9
22 maj 2017 20:17
13 000 EUR
8
22 maj 2017 20:17
12 200 EUR
9
22 maj 2017 20:17
12 000 EUR
8
22 maj 2017 20:16
11 200 EUR
9
22 maj 2017 20:16
11 000 EUR
8
22 maj 2017 20:16
9 700 EUR
9
22 maj 2017 20:16
9 500 EUR
8
22 maj 2017 20:16
8 870 EUR
9
22 maj 2017 20:16
8 670 EUR
8
22 maj 2017 20:16
7 200 EUR
9
22 maj 2017 20:16
7 000 EUR
8
22 maj 2017 10:21
6 800 EUR
22 maj 2017 10:21
6 600 EUR
8
21 maj 2017 9:55
6 400 EUR
19 maj 2017 14:07
6 200 EUR
8
17 maj 2017 13:18
6 000 EUR
14 maj 2017 18:33
5 100 EUR
12 maj 2017 8:29
4 900 EUR
11 maj 2017 16:19
4 700 EUR
11 maj 2017 16:07
4 444 EUR
11 maj 2017 15:21
3 456 EUR
11 maj 2017 14:43
2 345 EUR
11 maj 2017 12:47
1 234 EUR
11 maj 2017 11:49
1 000 EUR