MÖBLEMANG 10 DELAR, Ryssland, Jacobstil 1800-talets början

Soffa, bord, karmstolar och sex stolar. Mahogny fanerad med mässingslister. Soffans längd 169 cm, höjd 111,5 cm, djup ca 70 cm. Bordets 89x62 cm, höjd 74,5 cm. Karmstolarnas rygghöjd 89,5 cn, bredd 60 cm. Små stolarnas rygghöjd 92,5 cm, bredd 49,5 cm.

Fanerskador. Lagningar. Torrsprickor.

4 600
47 472
5 263
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (12 bud)
8
23 maj 2017 18:12
4 600 EUR
8
23 maj 2017 18:10
4 200 EUR
23 maj 2017 10:21
3 800 EUR
20 maj 2017 12:22
3 500 EUR
18 maj 2017 20:51
3 000 EUR
17 maj 2017 18:09
2 800 EUR
16 maj 2017 15:25
2 600 EUR
15 maj 2017 11:55
2 500 EUR
14 maj 2017 12:05
2 200 EUR
13 maj 2017 18:23
2 000 EUR
11 maj 2017 20:34
1 800 EUR
11 maj 2017 10:12
30 EUR