SPEGEL, Ryssland, empire, 1800-talets början

Höjd 198 cm, bredd 77 cm.

Fanerskador. Torrsprickor.

Proveniens

Alberga gård

Klubbat pris
500
5 735
523
Utropspris
700 - 900 EUR
Budhistorik (12 bud)
9
23 maj 2017 15:34
500 EUR
20 maj 2017 12:25
420 EUR
8
18 maj 2017 20:52
400 EUR
17 maj 2017 18:07
380 EUR
14 maj 2017 13:56
350 EUR
14 maj 2017 8:45
320 EUR
13 maj 2017 18:23
300 EUR
13 maj 2017 9:05
180 EUR
13 maj 2017 8:58
100 EUR
13 maj 2017 7:16
50 EUR
11 maj 2017 12:27
45 EUR
11 maj 2017 10:13
30 EUR