TOALETTEBORD - PODRÖS, Ryssland, 1800-talets början

Mahogny fanerad med mässingslister. Bredd 89 cm, djup 47,5 cm, höjd 75 cm.

Lagningar. Skador. Torrsprickor. Lister saknas.

Klubbat pris
600
6 882
628
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
14 maj 2017 12:08
600 EUR
14 maj 2017 11:58
85 EUR
14 maj 2017 9:02
80 EUR
13 maj 2017 9:02
50 EUR
11 maj 2017 10:15
30 EUR