KONSOLBORD, empire, Ryssland, Alexander I:s tid, 1800-talets början

Mahognyfanerad med bevingad karyatid på frambenet. En låda. Bredd 89 cm, djup 45,5 cm, höjd 82,5 cm.

Renoverad. Repor.

Klubbat pris
3 300
34 782
3 777
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (24 bud)
9
22 maj 2017 19:38
3 300 EUR
8
22 maj 2017 19:38
3 200 EUR
9
22 maj 2017 19:35
3 100 EUR
8
22 maj 2017 19:35
3 001 EUR
8
22 maj 2017 19:35
3 000 EUR
9
22 maj 2017 19:35
2 900 EUR
8
22 maj 2017 19:11
2 800 EUR
22 maj 2017 19:11
2 700 EUR
8
22 maj 2017 19:07
2 500 EUR
22 maj 2017 19:07
2 400 EUR
22 maj 2017 19:06
2 200 EUR
22 maj 2017 16:41
2 100 EUR
22 maj 2017 16:41
2 000 EUR
22 maj 2017 16:40
1 900 EUR
22 maj 2017 16:40
1 850 EUR
22 maj 2017 16:36
1 650 EUR
22 maj 2017 16:36
1 600 EUR
14 maj 2017 21:54
1 150 EUR
14 maj 2017 21:54
1 100 EUR
14 maj 2017 12:09
1 000 EUR
13 maj 2017 18:27
350 EUR
13 maj 2017 8:57
300 EUR
12 maj 2017 15:36
100 EUR
11 maj 2017 10:11
30 EUR