SKRIVBORD, gustavianskt, Sverige 1700-talets slut.

Mahogny och mahognyfanerad. Svart läderklädd skiva. Längd 140 cm, bredd 81 cm, höjd 77 cm. Skåp höjd 117 cm.

Renoverad. Skrapmärken. Läder ytan av sedare datum.

1 450
16 632
1 517
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
20 maj 2017 12:31
1 450 EUR
18 maj 2017 20:55
1 400 EUR
17 maj 2017 17:58
1 200 EUR
16 maj 2017 15:26
1 100 EUR
15 maj 2017 11:53
1 000 EUR
14 maj 2017 8:53
900 EUR
11 maj 2017 18:15
500 EUR