KARMSTOLAR ETT PAR, Biedermeier, Ryssland 1800-talets första hälft

Mahognyfanerade med lös stoppad sits.

Fanerskador.

Klubbat pris
1 250
14 163
1 304
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (23 bud)
8
22 maj 2017 17:06
1 250 EUR
10
22 maj 2017 17:06
1 200 EUR
8
22 maj 2017 17:06
1 150 EUR
10
22 maj 2017 17:06
1 100 EUR
8
22 maj 2017 17:05
1 050 EUR
10
22 maj 2017 17:05
1 000 EUR
10
22 maj 2017 17:04
920 EUR
9
22 maj 2017 17:04
900 EUR
9
22 maj 2017 17:03
870 EUR
10
22 maj 2017 17:03
850 EUR
9
22 maj 2017 17:03
820 EUR
10
22 maj 2017 17:03
800 EUR
9
22 maj 2017 16:34
720 EUR
8
22 maj 2017 14:07
700 EUR
22 maj 2017 13:36
600 EUR
20 maj 2017 12:39
389 EUR
18 maj 2017 20:56
309 EUR
18 maj 2017 12:04
250 EUR
17 maj 2017 17:51
180 EUR
14 maj 2017 21:40
130 EUR
13 maj 2017 8:31
120 EUR
12 maj 2017 15:00
100 EUR
11 maj 2017 12:24
30 EUR