KARMSTOLAR ETT PAR, Ryssland 1800-talets första hälft

Mahognyfanerade med lös stoppad sits. Bredd 56,5 cm, rygghöjd 94,5 cm, Sitthöjd 44 cm.

Fanerskador.

Klubbat pris
1 950
22 367
2 041
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (36 bud)
8
22 maj 2017 20:46
1 950 EUR
9
22 maj 2017 20:43
1 900 EUR
8
22 maj 2017 20:43
1 900 EUR
9
22 maj 2017 20:40
1 750 EUR
8
22 maj 2017 20:40
1 700 EUR
8
22 maj 2017 20:40
1 650 EUR
9
22 maj 2017 20:40
1 600 EUR
8
22 maj 2017 20:39
1 550 EUR
9
22 maj 2017 20:39
1 500 EUR
8
22 maj 2017 20:39
1 450 EUR
9
22 maj 2017 20:39
1 400 EUR
8
22 maj 2017 20:39
1 350 EUR
9
22 maj 2017 20:39
1 300 EUR
8
22 maj 2017 20:38
1 250 EUR
10
22 maj 2017 20:38
1 200 EUR
8
22 maj 2017 20:37
1 150 EUR
9
22 maj 2017 20:37
1 100 EUR
9
22 maj 2017 19:38
1 050 EUR
8
22 maj 2017 19:38
1 000 EUR
9
22 maj 2017 19:38
1 000 EUR
8
22 maj 2017 19:38
920 EUR
9
22 maj 2017 19:38
900 EUR
8
22 maj 2017 19:37
820 EUR
9
22 maj 2017 19:37
800 EUR
8
22 maj 2017 19:37
770 EUR
9
22 maj 2017 19:37
750 EUR
8
22 maj 2017 15:03
700 EUR
20 maj 2017 12:26
450 EUR
18 maj 2017 20:57
380 EUR
18 maj 2017 12:05
350 EUR
17 maj 2017 18:04
300 EUR
15 maj 2017 11:53
250 EUR
13 maj 2017 9:02
180 EUR
13 maj 2017 8:57
100 EUR
12 maj 2017 14:25
60 EUR
11 maj 2017 10:11
30 EUR