KARMSTOL, biedermeier 1800-talets första hälft

Mahognyfanerad. Senare klädsel lös stoppad sits. Rygghöjd 99 cm, bredd 56 cm.

Fanerskador. Senare klädsel.

Klubbat pris
1 104
12 442
1 152
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (12 bud)
22 maj 2017 18:14
1 104 EUR
22 maj 2017 18:14
1 054 EUR
22 maj 2017 18:13
1 004 EUR
22 maj 2017 18:13
984 EUR
22 maj 2017 18:13
964 EUR
22 maj 2017 18:13
944 EUR
22 maj 2017 18:08
924 EUR
22 maj 2017 17:11
904 EUR
21 maj 2017 16:10
700 EUR
13 maj 2017 8:53
130 EUR
11 maj 2017 12:44
100 EUR
11 maj 2017 12:25
30 EUR