KARMSTOL, biedermeier 1800-talets första hälft

Mahognyfanerad. Senare klädsel lös stoppad sits. Rygghöjd 99 cm, bredd 56 cm.

Fanerskador. Senare klädsel.

Klubbat pris
1 104
12 564
1 172
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (12 bud)
22 maj 2017 18:14
1 104 EUR
22 maj 2017 18:14
1 054 EUR
22 maj 2017 18:13
1 004 EUR
22 maj 2017 18:13
984 EUR
22 maj 2017 18:13
964 EUR
22 maj 2017 18:13
944 EUR
22 maj 2017 18:08
924 EUR
22 maj 2017 17:11
904 EUR
21 maj 2017 16:10
700 EUR
13 maj 2017 8:53
130 EUR
11 maj 2017 12:44
100 EUR
11 maj 2017 12:25
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

559. Gösta Nystroem, Tre figurer i hatt.
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
400 000

ditt bud
390 000

ditt bud
380 000

ditt bud
370 000

ditt bud
360 000

ditt bud
350 000

ditt bud
340 000

ditt bud
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
290 000

ditt bud
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
Aktuellt bud:
400 000 SEK