KARMSTOL/BIBLIOTEKSSTEGE, biedermeier 1800-talets första hälft

Ek, röd läderklädd sits. Rygghöjd 90 cm, bredd 55 cm, Utfälld höjd 73 cm.

Ett fot steg med spricka. Slitage.

Klubbat pris
621
6 999
648
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (6 bud)
22 maj 2017 17:10
621 EUR
22 maj 2017 17:10
601 EUR
22 maj 2017 17:10
500 EUR
22 maj 2017 17:10
480 EUR
21 maj 2017 22:46
320 EUR
11 maj 2017 12:41
300 EUR