BORD, Biedermeier, Ryssland 1800-talets mitt

Mahogny och mahognyfanerad. En låda i sargen. Storlek 86x131 cm, Höjd 78,5 cm.

Slitage.

Klubbat pris
400
4 216
458
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (12 bud)
23 maj 2017 17:11
400 EUR
23 maj 2017 17:10
380 EUR
23 maj 2017 17:10
360 EUR
23 maj 2017 17:10
340 EUR
23 maj 2017 17:10
320 EUR
23 maj 2017 17:09
300 EUR
23 maj 2017 17:08
260 EUR
23 maj 2017 15:35
240 EUR
20 maj 2017 12:25
200 EUR
19 maj 2017 8:54
160 EUR
17 maj 2017 18:07
150 EUR
11 maj 2017 12:25
30 EUR