KARTBORD, England 1800-talets mitt

Mahogny. Utfällbara sidor med låsmekanism. Utfälld 121x89 cm. Höjden på bordets nedre kant 64 cm.

Slitage.

Klubbat pris
720
8 114
751
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (20 bud)
22 maj 2017 18:30
720 EUR
22 maj 2017 18:24
700 EUR
22 maj 2017 18:22
680 EUR
22 maj 2017 17:44
660 EUR
22 maj 2017 17:44
640 EUR
22 maj 2017 17:44
640 EUR
22 maj 2017 6:26
620 EUR
21 maj 2017 19:38
600 EUR
21 maj 2017 19:38
580 EUR
21 maj 2017 19:28
560 EUR
21 maj 2017 18:24
540 EUR
21 maj 2017 18:00
520 EUR
21 maj 2017 17:59
500 EUR
21 maj 2017 17:59
500 EUR
21 maj 2017 7:58
440 EUR
21 maj 2017 7:58
420 EUR
20 maj 2017 9:04
400 EUR
12 maj 2017 10:54
300 EUR
11 maj 2017 18:12
100 EUR
11 maj 2017 12:20
30 EUR