SPELBORD, Ryssland 1700-talets slut

Intarsia dekor. Inägg med olika träslag. Skivan med alrot. Låda i sargen. Utfälld ca 95x95 cm, höjd 74,5 cm.

Flertalet nagg. Torrsprickor.

Klubbat pris
1 050
12 044
1 099
Utropspris
1 200 - 1 600 EUR
Budhistorik (14 bud)
8
23 maj 2017 18:37
1 050 EUR
9
23 maj 2017 18:36
1 000 EUR
8
23 maj 2017 18:36
985 EUR
8
23 maj 2017 16:44
900 EUR
23 maj 2017 12:44
801 EUR
20 maj 2017 12:19
750 EUR
18 maj 2017 22:53
650 EUR
18 maj 2017 20:18
600 EUR
17 maj 2017 18:11
500 EUR
15 maj 2017 21:54
400 EUR
15 maj 2017 15:34
200 EUR
11 maj 2017 20:24
100 EUR
11 maj 2017 20:10
50 EUR
11 maj 2017 10:13
30 EUR