SYBORD, ovalt, empire 1800-talets början, fanerad med lön och intarsia

Intarsia dekor med mahogny och lönn. Storlek 56x40,5 cm, höjd 77 cm.

Små ytskador. Smärre slitage.

Klubbat pris
380
4 359
398
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (11 bud)
22 maj 2017 19:46
380 EUR
22 maj 2017 19:45
360 EUR
22 maj 2017 19:44
340 EUR
22 maj 2017 19:44
320 EUR
22 maj 2017 19:41
300 EUR
20 maj 2017 20:00
170 EUR
20 maj 2017 16:25
160 EUR
17 maj 2017 17:59
150 EUR
12 maj 2017 11:17
50 EUR
11 maj 2017 17:14
35 EUR
11 maj 2017 10:11
30 EUR