BYRÅ, Sverige, rokoko, 1770-tal

Orginal grå kalkstensskiva, bronsbeslag. Bredd 109 cm, djup ca 58 cm, höjd 80 cm.

Slitage. Dekorbortfall. Flertalet nagg. Sprickor. Två lås saknas.

Klubbat pris
1 700
19 499
1 779
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
22 maj 2017 20:56
1 700 EUR
22 maj 2017 17:59
1 650 EUR
15 maj 2017 6:37
1 600 EUR
14 maj 2017 23:23
1 550 EUR
12 maj 2017 16:22
1 500 EUR
12 maj 2017 16:13
500 EUR
12 maj 2017 15:36
200 EUR
11 maj 2017 19:39
30 EUR