Thorsten Waenerberg

(Finland, 1846-1917)
Thorsten Waenerberg
(Finland, 1846-1917)

THORSTEN WAENERBERG, EFTER STORMEN.

Sign. 1881. Olja på duk 72x120 cm.

Konstnär

Klubbat pris
8 100
92 907
8 477
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
22 maj 2017 20:48
8 100 EUR
22 maj 2017 20:45
7 900 EUR
22 maj 2017 20:44
7 700 EUR
22 maj 2017 20:17
7 500 EUR
22 maj 2017 20:01
6 700 EUR
22 maj 2017 18:38
6 000 EUR
22 maj 2017 9:13
4 200 EUR
12 maj 2017 8:31
4 000 EUR
11 maj 2017 20:20
30 EUR