SILVERBESTICK 48 ST, förgyllt silver och niello, Moskva 1842, okänd mästare, vikt utan knivar 2036 g.

Knivens längd 26,5 cm, gaffelns längd 20,5 cm. teskedens längd 14,5 cm och matskedens längd 21,5 cm.

Slitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
4 000
45 320
4 173
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
Budhistorik (12 bud)
22 maj 2017 17:23
4 000 EUR
22 maj 2017 17:23
3 900 EUR
22 maj 2017 17:23
3 800 EUR
22 maj 2017 17:22
3 700 EUR
22 maj 2017 17:22
3 600 EUR
22 maj 2017 17:21
3 500 EUR
22 maj 2017 14:55
3 400 EUR
20 maj 2017 20:48
3 100 EUR
19 maj 2017 20:48
3 000 EUR
18 maj 2017 22:59
1 650 EUR
14 maj 2017 21:40
1 600 EUR
11 maj 2017 20:57
1 500 EUR