GRÄDDKANNA. Daniel Hallman, Stockholm 1815.

Invändigt förgylld. Graverat monogram. Höjd 20 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
600
6 882
628
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (2 bud)
21 maj 2017 22:42
600 EUR
21 maj 2017 22:42
450 EUR