Alfred William Finch

(Finland, 1854-1930)
Alfred William Finch
(Finland, 1854-1930)

ALFRED WILLIAM FINCH, VAS. Sign. A.W.F. 1900-talets början.

Keramik, ljusbrun glasyr. Höjd 14,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
320
3 670
335
Utropspris
400 - 500 EUR
Budhistorik (4 bud)
22 maj 2017 19:06
320 EUR
22 maj 2017 18:02
300 EUR
22 maj 2017 14:17
270 EUR
12 maj 2017 11:25
60 EUR