STJÄRNGLOB, Ernst Scotte & Co, Berlin, Tyskland 1800-talets slut

Höjd 63 cm.

Slitage. Flertalet nagg. Sprickor.

Klubbat pris
1 650
17 391
1 888
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (29 bud)
23 maj 2017 20:13
1 650 EUR
8
23 maj 2017 20:13
1 600 EUR
22 maj 2017 17:36
1 450 EUR
18 maj 2017 9:05
1 400 EUR
18 maj 2017 7:02
1 286 EUR
18 maj 2017 7:01
1 236 EUR
18 maj 2017 7:01
1 200 EUR
13 maj 2017 18:41
1 157 EUR
13 maj 2017 18:41
1 107 EUR
13 maj 2017 18:40
1 056 EUR
13 maj 2017 18:40
1 006 EUR
13 maj 2017 18:40
985 EUR
13 maj 2017 18:40
965 EUR
13 maj 2017 9:59
823 EUR
12 maj 2017 16:23
803 EUR
12 maj 2017 16:23
800 EUR
12 maj 2017 16:23
726 EUR
12 maj 2017 16:23
706 EUR
12 maj 2017 16:23
623 EUR
12 maj 2017 16:23
603 EUR
12 maj 2017 16:23
522 EUR
12 maj 2017 16:23
502 EUR
12 maj 2017 10:16
420 EUR
12 maj 2017 10:16
400 EUR
12 maj 2017 5:21
300 EUR
11 maj 2017 13:47
100 EUR
11 maj 2017 13:37
50 EUR
11 maj 2017 12:23
35 EUR
11 maj 2017 10:16
30 EUR