STJÄRNGLOB, Ernst Scotte & Co, Berlin, Tyskland 1800-talets slut

Höjd 63 cm.

Slitage. Flertalet nagg. Sprickor.

Klubbat pris
1 650
18 777
1 752
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (29 bud)
23 maj 2017 20:13
1 650 EUR
8
23 maj 2017 20:13
1 600 EUR
22 maj 2017 17:36
1 450 EUR
18 maj 2017 9:05
1 400 EUR
18 maj 2017 7:02
1 286 EUR
18 maj 2017 7:01
1 236 EUR
18 maj 2017 7:01
1 200 EUR
13 maj 2017 18:41
1 157 EUR
13 maj 2017 18:41
1 107 EUR
13 maj 2017 18:40
1 056 EUR
13 maj 2017 18:40
1 006 EUR
13 maj 2017 18:40
985 EUR
13 maj 2017 18:40
965 EUR
13 maj 2017 9:59
823 EUR
12 maj 2017 16:23
803 EUR
12 maj 2017 16:23
800 EUR
12 maj 2017 16:23
726 EUR
12 maj 2017 16:23
706 EUR
12 maj 2017 16:23
623 EUR
12 maj 2017 16:23
603 EUR
12 maj 2017 16:23
522 EUR
12 maj 2017 16:23
502 EUR
12 maj 2017 10:16
420 EUR
12 maj 2017 10:16
400 EUR
12 maj 2017 5:21
300 EUR
11 maj 2017 13:47
100 EUR
11 maj 2017 13:37
50 EUR
11 maj 2017 12:23
35 EUR
11 maj 2017 10:16
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

723. César Baldaccini, Compression.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
Aktuellt bud:
90 000 SEK