BÅLSKÅL OCH SLEV, rubinglas, Ryssland 1800-talets första hälft

Sleven med spår av förgyllning. Höjd ca 35,5 cm. Fatets diameter 30 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 150
13 030
1 200
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (23 bud)
8
22 maj 2017 18:12
1 150 EUR
22 maj 2017 18:11
1 100 EUR
9
22 maj 2017 18:10
1 050 EUR
8
22 maj 2017 18:10
1 050 EUR
9
22 maj 2017 18:09
1 000 EUR
22 maj 2017 18:09
980 EUR
9
22 maj 2017 18:09
960 EUR
22 maj 2017 18:09
940 EUR
9
22 maj 2017 18:09
920 EUR
8
22 maj 2017 18:05
900 EUR
22 maj 2017 18:01
880 EUR
22 maj 2017 17:57
860 EUR
22 maj 2017 17:55
840 EUR
22 maj 2017 17:46
820 EUR
22 maj 2017 17:37
800 EUR
20 maj 2017 12:35
720 EUR
18 maj 2017 21:02
700 EUR
15 maj 2017 19:22
600 EUR
14 maj 2017 8:57
350 EUR
13 maj 2017 1:02
320 EUR
12 maj 2017 4:17
300 EUR
11 maj 2017 22:27
35 EUR
11 maj 2017 20:08
30 EUR