Georg Engelhard Schröder

(Sverige, 1684-1750)
Georg Engelhard Schröder
(Sverige, 1684-1750)

GEORG ENGELHARD SCHRÖDER, ANDERS PIHL.

A tergo daterad 1742. Olja på duk 82x66 cm.

Klubbat pris
800
9 016
835
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (7 bud)
22 maj 2017 17:29
800 EUR
20 maj 2017 12:36
620 EUR
16 maj 2017 8:14
600 EUR
14 maj 2017 8:57
550 EUR
12 maj 2017 10:49
500 EUR
11 maj 2017 16:21
200 EUR
11 maj 2017 14:42
30 EUR