SNUSDOSA, silver, Moskva 1856?, guldsmed N.Mishailov, kontrollmästare Viktor Sasikov 1855-1888

Indelad i två avdelningar, insidan förgylld, graverad dekor. 8,8x5x2 cm. Vikt 138 g.

Smärre slitage. Anlupen.

Klubbat pris
510
5 850
534
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (12 bud)
9
22 maj 2017 19:17
510 EUR
22 maj 2017 19:17
500 EUR
22 maj 2017 14:49
420 EUR
8
22 maj 2017 14:19
400 EUR
20 maj 2017 12:31
380 EUR
18 maj 2017 21:06
300 EUR
18 maj 2017 13:08
250 EUR
14 maj 2017 19:44
160 EUR
14 maj 2017 13:54
95 EUR
13 maj 2017 8:56
80 EUR
12 maj 2017 6:53
35 EUR
11 maj 2017 22:59
30 EUR