MINIATYR, 1700-tal, Charles Edward Stuart, ‘Bonnie Prince Charlie’ (1720-88), England

5,5x7,5 cm.

Krackelerad.

Klubbat pris
800
9 176
837
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (6 bud)
13 maj 2017 16:58
800 EUR
13 maj 2017 16:58
700 EUR
13 maj 2017 16:57
600 EUR
12 maj 2017 9:18
500 EUR
12 maj 2017 9:18
350 EUR
12 maj 2017 9:18
300 EUR