OKÄND KONSTNÄR, BARNPORTRÄTT.

OKÄND KONSTNÄR, BARNPORTRÄTT.

Olja på duk 54x39 cm.

Liljevalchs Konsthall, Namnlösa porträtt 15-30 januari 1938; nr. 275.

Sverige, 1700-tal.

Klubbat pris
800
9 176
837
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (4 bud)
16 maj 2017 20:33
800 EUR
15 maj 2017 0:40
670 EUR
12 maj 2017 10:49
650 EUR
11 maj 2017 18:11
500 EUR