IKON, Ryssland, 1800-talets slut.

Gudsmoder av Kazan.
Tempera på metallskiva. Risa, silver och förgyllt silver. Mästare A Ja Sokolov (А.Я Соколов), S:t Petersburg 1895. Storlek 32x27 cm.

Slitage. Intryckningsskador. Anlöpningar.

Klubbat pris
2 300
26 381
2 407
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (26 bud)
23 maj 2017 16:59
2 300 EUR
23 maj 2017 16:58
2 200 EUR
23 maj 2017 16:58
2 200 EUR
23 maj 2017 15:49
1 650 EUR
8
22 maj 2017 22:03
1 600 EUR
22 maj 2017 21:20
1 550 EUR
21 maj 2017 22:19
1 500 EUR
21 maj 2017 22:19
1 500 EUR
21 maj 2017 22:19
1 450 EUR
21 maj 2017 22:19
1 400 EUR
21 maj 2017 13:27
1 350 EUR
21 maj 2017 8:46
1 300 EUR
21 maj 2017 8:46
1 250 EUR
21 maj 2017 8:45
1 150 EUR
21 maj 2017 8:45
1 100 EUR
21 maj 2017 8:45
1 050 EUR
21 maj 2017 8:45
1 000 EUR
13 maj 2017 15:22
870 EUR
13 maj 2017 15:22
850 EUR
13 maj 2017 15:22
830 EUR
13 maj 2017 15:22
810 EUR
12 maj 2017 14:24
790 EUR
12 maj 2017 14:24
770 EUR
12 maj 2017 14:02
600 EUR
11 maj 2017 19:34
500 EUR
11 maj 2017 16:34
200 EUR