Akseli Gallen-Kallela

(Finland, 1865-1931)
Akseli Gallen-Kallela
(Finland, 1865-1931)

AKSELI GALLEN-KALLELA, JOUKAHAINEN.

Sign. -13. I plåten daterad 1903. Etsning 19x17,5 cm.

Konstnär

Klubbat pris
2 200
25 234
2 302
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
Budhistorik (32 bud)
22 maj 2017 19:04
2 200 EUR
22 maj 2017 19:04
2 100 EUR
22 maj 2017 19:04
2 001 EUR
22 maj 2017 19:03
2 000 EUR
22 maj 2017 19:01
1 950 EUR
22 maj 2017 19:01
1 934 EUR
22 maj 2017 19:01
1 900 EUR
22 maj 2017 19:00
1 850 EUR
22 maj 2017 19:00
1 800 EUR
22 maj 2017 18:52
1 750 EUR
22 maj 2017 18:51
1 700 EUR
22 maj 2017 18:51
1 650 EUR
22 maj 2017 18:51
1 600 EUR
22 maj 2017 18:51
1 550 EUR
22 maj 2017 18:50
1 500 EUR
22 maj 2017 18:50
1 450 EUR
22 maj 2017 18:47
1 400 EUR
22 maj 2017 18:35
1 400 EUR
22 maj 2017 18:35
1 350 EUR
22 maj 2017 18:32
1 300 EUR
22 maj 2017 18:32
1 270 EUR
22 maj 2017 18:31
1 250 EUR
22 maj 2017 18:31
1 200 EUR
22 maj 2017 18:31
1 150 EUR
22 maj 2017 18:30
1 100 EUR
22 maj 2017 18:30
1 060 EUR
22 maj 2017 18:30
1 050 EUR
22 maj 2017 18:25
1 000 EUR
22 maj 2017 9:30
800 EUR
13 maj 2017 13:56
700 EUR
12 maj 2017 8:03
500 EUR
12 maj 2017 7:56
200 EUR