Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, BRÄNNINGAR.

Sign. -68. Olja på duk 32x52 cm.

Klubbat pris
2 600
29 822
2 721
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
13 maj 2017 7:00
2 600 EUR
12 maj 2017 22:26
2 500 EUR
12 maj 2017 14:54
2 400 EUR
12 maj 2017 8:46
2 300 EUR
12 maj 2017 8:25
1 800 EUR
11 maj 2017 23:18
1 500 EUR
11 maj 2017 15:04
1 000 EUR