882114

ILJA REPIN

PORTRÄTT AV A.G. BIELOPOLSKIY.

Sign. 1884. Olja på duk 60,5x49 cm.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 40 000 - 45 000 EUR

    Slutpris

    41 200
    EUR
    401 568 SEK
    47 945 USD

    Budhistorik (13 bud)
    623 maj 19:5741200EUR
    2A23 maj 19:5741000EUR
    2A23 maj 19:5740200EUR
    Acceptpris på 35 000 EUR uppnåddes