882114

ILJA REPIN

PORTRÄTT AV A.G. BIELOPOLSKIY.

Sign. 1884. Olja på duk 60,5x49 cm.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 40 000 - 45 000 EUR

    Slutpris

    41 200
    EUR
    427 825 SEK
    50 851 USD

    Budhistorik (13 bud)
    Acceptpris på 35 000 EUR uppnåddes