882114

ILJA REPIN

PORTRÄTT AV A.G. BIELOPOLSKIY.

Sign. 1884. Olja på duk 60,5x49 cm.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - B200

Kontakta ansvarig katalogiserare

Helena Laakso

Helena Laakso
Specialist klassisk finländsk konst, rysk och internationell konst, fotografi

+358-45 1246116
helena.laakso@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10527607 bukobject
    • 10527607 thumb
    • 10527608 thumb
    • 10527605 thumb
    • 10527606 thumb
    • 10472615 thumb
    • 10446631 thumb
    • 10446630 thumb
    • 10446633 thumb
    • 10446632 thumb
    • 10446634 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 40 000 - 45 000 EUR

    Slutpris

    41 200
    EUR
    401 302 SEK
    46 242 USD

    Budhistorik (13 bud)
    623 maj 19:5741200EUR
    2A23 maj 19:5741000EUR
    2A23 maj 19:5740200EUR
    Acceptpris på 35 000 EUR uppnåddes