882114

ILJA REPIN

PORTRÄTT AV A.G. BIELOPOLSKIY.

Sign. 1884. Olja på duk 60,5x49 cm.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 40 000 - 45 000 EUR

    Slutpris

    41 200
    EUR
    404 921 SEK
    50 564 USD

    Budhistorik (13 bud)
    Acceptpris på 35 000 EUR uppnåddes