Ilja Jefimovitj Repin

(Ryssland, 1844-1930)
Ilja Jefimovitj Repin
(Ryssland, 1844-1930)

ILJA REPIN, PORTRÄTT AV A.G. BIELOPOLSKIY.

Sign. 1884. Olja på duk 60,5x49 cm.

Klubbat pris
41 200
466 796
42 983
Utropspris
40 000 - 45 000 EUR
Budhistorik (13 bud)
23 maj 2017 19:57
41 200 EUR
23 maj 2017 19:57
41 000 EUR
23 maj 2017 19:57
40 200 EUR
23 maj 2017 19:57
40 000 EUR
23 maj 2017 19:53
35 200 EUR
23 maj 2017 18:55
35 000 EUR
23 maj 2017 17:42
32 000 EUR
23 maj 2017 11:49
31 000 EUR
20 maj 2017 14:34
30 000 EUR
18 maj 2017 0:19
28 000 EUR
16 maj 2017 11:51
27 000 EUR
12 maj 2017 0:41
25 000 EUR
11 maj 2017 16:13
1 000 EUR