LJUSSTAKAR, ETT PAR, empire, Ryssland, 1800-talets början.

Förgylld brons. Höjd 26 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Ryssland. Gatchina palatset. Inventarienummer ГДП 3156 och G-158923, G-15892

Klubbat pris
5 000
57 350
5 233
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (23 bud)
23 maj 2017 18:42
5 000 EUR
8
23 maj 2017 18:42
4 800 EUR
23 maj 2017 18:41
4 600 EUR
8
23 maj 2017 18:41
4 400 EUR
23 maj 2017 18:34
3 301 EUR
23 maj 2017 18:34
3 201 EUR
23 maj 2017 18:33
1 850 EUR
23 maj 2017 18:33
1 800 EUR
23 maj 2017 18:03
1 650 EUR
23 maj 2017 18:03
1 600 EUR
18 maj 2017 15:45
1 550 EUR
18 maj 2017 9:27
1 500 EUR
18 maj 2017 9:26
1 450 EUR
18 maj 2017 9:26
1 400 EUR
18 maj 2017 9:26
1 250 EUR
18 maj 2017 9:26
1 200 EUR
16 maj 2017 16:04
1 150 EUR
16 maj 2017 16:04
1 100 EUR
16 maj 2017 15:25
1 050 EUR
16 maj 2017 15:25
1 000 EUR
11 maj 2017 18:23
840 EUR
11 maj 2017 18:23
820 EUR
11 maj 2017 12:50
800 EUR