NÅLFAT, emaljerat silver, Henrik Wigström, St.Petersburg 1890-tal

Längd 9,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
2 900
33 263
3 035
Utropspris
3 000 - 3 500 EUR
Budhistorik (10 bud)
22 maj 2017 19:53
2 900 EUR
22 maj 2017 19:53
2 800 EUR
22 maj 2017 19:53
2 400 EUR
22 maj 2017 19:53
2 300 EUR
22 maj 2017 19:52
2 100 EUR
22 maj 2017 15:34
2 000 EUR
17 maj 2017 12:16
1 800 EUR
16 maj 2017 23:53
1 501 EUR
16 maj 2017 9:56
600 EUR
15 maj 2017 16:44
500 EUR