Edvard Westman

(Sverige, 1865-1917)
Edvard Westman
(Sverige, 1865-1917)

EDVARD WESTMAN, SOMMARMÅNE ÖVER FISKARENS TORP.

Sign. Långviskär 1886. Olja på duk 41x61 cm.

Konstnär

Representerad på museerna i Gävle och Åbo.

1 500
15 810
1 717
Utropspris
2 500 - 3 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
23 maj 2017 12:57
1 500 EUR
22 maj 2017 20:47
1 200 EUR
18 maj 2017 21:25
1 050 EUR
12 maj 2017 13:11
1 000 EUR