Thorsten Waenerberg

(Finland, 1846-1917)
Thorsten Waenerberg
(Finland, 1846-1917)

THORSTEN WAENERBERG, UTSIKT ÖVER SKÄRGÅRDEN.

Sign. 1916. Olja på duk 70x95 cm.

Konstnär

2 300
26 381
2 407
Utropspris
4 500 - 5 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
22 maj 2017 19:45
2 300 EUR
12 maj 2017 8:05
2 200 EUR