Ernst Koerner

(Tyskland, 1846-1927)
Ernst Koerner
(Tyskland, 1846-1927)

ERNST KOERNER, SOLNEDGÅNG ÖVER NILEN.

Sign. 1906. Olja på duk 55x78 cm.

Klubbat pris
3 400
38 318
3 548
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (19 bud)
8
22 maj 2017 17:36
3 400 EUR
22 maj 2017 17:36
3 300 EUR
8
22 maj 2017 17:34
3 200 EUR
22 maj 2017 17:34
3 100 EUR
8
22 maj 2017 16:46
3 000 EUR
22 maj 2017 16:46
2 900 EUR
8
22 maj 2017 16:41
2 800 EUR
22 maj 2017 16:41
2 700 EUR
8
22 maj 2017 15:25
2 600 EUR
22 maj 2017 15:12
2 500 EUR
22 maj 2017 12:43
1 600 EUR
21 maj 2017 18:38
928 EUR
21 maj 2017 17:53
908 EUR
20 maj 2017 22:03
888 EUR
20 maj 2017 19:54
700 EUR
19 maj 2017 15:41
520 EUR
16 maj 2017 15:01
500 EUR
12 maj 2017 6:58
300 EUR
11 maj 2017 20:05
35 EUR