BÄNK, Löfmark, Stockholm 1900-talets början

Renässans stil. Rikligt dekorerad med intarsia och snidad dekor.
Höjd 196,5 cm, bredd 144 cm, djup 62 cm.

Torrsprickor. Listskador.

Klubbat pris
1 067
11 246
1 221
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (28 bud)
23 maj 2017 18:26
1 067 EUR
8
23 maj 2017 18:26
1 017 EUR
8
23 maj 2017 18:25
1 008 EUR
23 maj 2017 18:25
988 EUR
23 maj 2017 18:25
970 EUR
8
23 maj 2017 18:25
950 EUR
23 maj 2017 18:25
932 EUR
8
23 maj 2017 18:24
912 EUR
23 maj 2017 18:23
905 EUR
8
23 maj 2017 18:22
880 EUR
23 maj 2017 18:22
860 EUR
8
23 maj 2017 18:22
787 EUR
23 maj 2017 18:22
767 EUR
8
23 maj 2017 18:22
737 EUR
23 maj 2017 18:22
717 EUR
23 maj 2017 18:22
706 EUR
23 maj 2017 18:22
686 EUR
23 maj 2017 18:21
666 EUR
23 maj 2017 18:21
650 EUR
23 maj 2017 18:21
630 EUR
23 maj 2017 18:21
610 EUR
23 maj 2017 18:06
600 EUR
23 maj 2017 10:45
300 EUR
22 maj 2017 12:56
222 EUR
22 maj 2017 8:18
160 EUR
13 maj 2017 13:44
150 EUR
13 maj 2017 9:00
110 EUR
12 maj 2017 20:13
100 EUR