Hugo Simberg

(Finland, 1873-1917)
Hugo Simberg
(Finland, 1873-1917)

HUGO SIMBERG, PÅ BADBRYGGAN (WOLTER SIMBERG).

Sign. 1892. Olja på duk 68x48 cm.

Konstnär

Klubbat pris
12 000
132 000
12 559
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
Budhistorik (16 bud)
9
22 maj 2017 10:43
12 000 EUR
9
22 maj 2017 9:41
10 000 EUR
9
21 maj 2017 21:43
7 000 EUR
9
21 maj 2017 19:50
6 800 EUR
20 maj 2017 9:45
6 600 EUR
9
19 maj 2017 11:21
6 400 EUR
8
17 maj 2017 17:37
6 200 EUR
17 maj 2017 12:04
6 000 EUR
14 maj 2017 18:12
5 000 EUR
13 maj 2017 7:06
4 500 EUR
12 maj 2017 8:02
4 300 EUR
12 maj 2017 7:50
4 000 EUR
11 maj 2017 18:15
2 500 EUR
11 maj 2017 15:52
2 222 EUR
11 maj 2017 15:30
1 200 EUR
11 maj 2017 14:47
1 000 EUR
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?