Arne Jones E1299

BRICKA, silver, Henrik Tallberg, St:Petersburg 1827,

Storlek 41x63 cm. Vikt 2380 g.

Smärre slitage.

Proveniens

Graverad med släkten Ehrnrooths vapen.

Klubbat pris
2 500
26 350
2 861
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
14 maj 2017 8:14
2 500 EUR
13 maj 2017 11:17
2 400 EUR
12 maj 2017 8:35
2 300 EUR
12 maj 2017 8:35
2 200 EUR
12 maj 2017 8:35
2 200 EUR
11 maj 2017 16:15
2 000 EUR
11 maj 2017 11:35
1 000 EUR