BRÖDKORG, silver, St:Petersburg 1828?, Anton Iwersen

invändigt förgylld. Storlek 23,5x29 cm. Höjd 17 cm. Vikt 855 g.

Otydlig årstämpel. Smärre slitage.

Klubbat pris
1 572
17 811
1 640
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (15 bud)
23 maj 2017 17:08
1 572 EUR
23 maj 2017 17:08
1 522 EUR
23 maj 2017 5:15
1 400 EUR
23 maj 2017 5:15
1 350 EUR
23 maj 2017 1:57
1 310 EUR
23 maj 2017 1:57
1 260 EUR
23 maj 2017 1:36
1 170 EUR
23 maj 2017 1:36
1 120 EUR
22 maj 2017 23:37
915 EUR
22 maj 2017 21:44
895 EUR
22 maj 2017 20:39
870 EUR
22 maj 2017 20:39
850 EUR
22 maj 2017 18:45
820 EUR
20 maj 2017 10:33
800 EUR
11 maj 2017 11:38
600 EUR