Hans Fredrik Gude

(Norge, 1825-1903)
Hans Fredrik Gude
(Norge, 1825-1903)

HANS FREDRIK GUDE, FJORDLANDSKAP.

Sign. 1871. Olja på duk 85x135 cm.

5 600
64 232
5 861
Utropspris
30 000 - 35 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
22 maj 2017 17:45
5 600 EUR
19 maj 2017 10:12
5 400 EUR
18 maj 2017 22:29
5 200 EUR
15 maj 2017 23:36
5 000 EUR
13 maj 2017 17:36
1 000 EUR
12 maj 2017 12:59
30 EUR