SPEGEL SIGNERAD AV JOHAN ÅKERBLAD, gustaviansk 1700-talets slut

Förgylld. höjd 135 cm, bredd 51 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 700
17 918
1 945
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (4 bud)
23 maj 2017 16:16
1 700 EUR
20 maj 2017 12:11
1 650 EUR
20 maj 2017 12:11
1 600 EUR
19 maj 2017 9:30
1 200 EUR